Dom na sprzedaż Białystok, Zawady

5 pokoi
150.40 m²
6 981,38 zł/m2
LHN-DS-11254
Oblicz ratę kredytu

1 050 000 zł

Dom na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty LHN-DS-11254
Powierzchnia 150,40 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 134,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 467 m²
Liczba pokoi 5
Liczba sypialni 4

Paweł Sołomianko

Właściciel - POŚREDNIK NR LICENCJI 25616
Nr licencji: 25616

Napisz wiadomość 22 Ofert

Opis nieruchomości

OSTATNIE WOLNE SEGMENTY!!!

Polecamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane zaledwie 10 minut jazdy z Centrum Białegostoku - w Zawadach.

Domy będą mają do wszystkich niezbędnych mediów: woda, prąd, gaz, kanalizacja oraz światłowód.

Wykończone są w stanie deweloperskim, z instalacjami elektrycznymi i hydraulicznymi, tynkami, elewacją, podjazdem i ogrodzeniem. Wszystko w wysokim standardzie, z najwyższej jakości materiałów.

Domy są tak zaprojektowane, że zapewniają optymalne wykorzystanie i dostosowanie przestrzeni, a dzięki temu wzrasta ich funkcjonalność i komfort.

Inwestycja znajduje się w cichym i spokojnym miejscu. Po sąsiedzku mały zagajnik z drzewami iglastymi.

Okolica ta zapewnia dostęp do lokalnych udogodnień takich jak przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy, sklepy spożywcze.